PRIVATUMO POLITIKA

kuria vadovaujasi mūsų parduotuvė

„KamadoSpace“ yra įsipareigojusi vykdyti atsakingą informacijos tvarkymo praktiką. Galite apsilankyti bet kuriuose mūsų svetainės puslapiuose, nepateikdami mums jokios informacijos apie save, tačiau kartais mums yra reikalinga informacija (mūsų kontaktinės informacijos puslapis) tam, kad galėtume su Jumis susisiekti dėl Jūsų klausimų, komentarų arba dėl Jūsų prašomos informacijos. Šiame pareiškime apie privatumą yra paaiškinamas duomenų rinkimas ir naudojimas tokiose situacijose. Lankydamiesi mūsų interneto svetainėje, Jūs sutinkate dėl šiose taisyklėse apibūdinamos informacijos tvarkymo praktikos.

I. Konfidencialumas

Mes traktuosime visą Jūsų asmeninę informaciją kaip slaptą ir konfidencialią (net jei nebesate klientas). Niekam nebus atkleidžiama jokia informacija apie Jūsų sąskaitas ar Jūsų vardą ir pavardę bei adresą, išskyrus keturis išskirtinius pagal įstatymą leidžiamus atvejus. Jie yra tokie:

 • Kai esame teisiškai priversti tai padaryti;
 • Kai mums tenka pareiga atskleisti informaciją visuomenės labui;
 • Kai informacijos atskleidimas yra reikalingas dėl mūsų interesų apsaugos; (Tai nebus naudojama kaip priežastis atleisti informaciją apie Jus ar Jūsų sąskaitas, įskaitant Jūsų vardą ir pavardę bei adresą, bet kuriam asmeniui dėl rinkodaros tikslų.)
 • Kai informacija yra atkleidžiama, gavus Jūsų prašymą ar sutikimą. (Tai galima padaryti, pateikiant prašymą dėl produkto, arba pasirašant aiškų pareiškimą, kuris sudaro prašymo dalį. Sutikimas neprivalo būti rašytinis, jei paslauga yra teikiama telefonu.)
 • Kartkartėmis pasitelksime tarpininkus ir subrangovus, kurie mūsų vardu tvarkys informaciją. Tokios pat pareigos dėl konfidencialumo ir apsaugos bus taikomos ir mūsų tarpininkams ir subrangovams, o visas tvarkymas bus vykdomas tik pagal mūsų nurodymus ir bus grindžiamas rašytine sutartimi.

II. Jūsų asmeninės informacijos naudojimas

 • Paslaugų, dėl kurių kreipėtės, teikimui;
 • Jūsų detalesnė informacija bus naudojama, teikiant paslaugas, dėl kurių kreipėtės, bei nuolatiniam mūsų teikiamų paslaugų administravimui.

III. Nuolatinis Jūsų informavimas

Gali nutikti taip, kad mums pasirodys, jog mūsų ar atrinktos trečiosios šalies siūloma paslauga ar produktas gali būti Jums naudingas. Šio sprendimų priėmimo proceso metu naudojame iš Jūsų paskyros operacijų gautą informaciją. Norėdami informuoti apie paslaugą ar produktą, galime susisiekti su Jumis paštu, telefonu, faksu, el. paštu ar kitu priimtinu būdu, kuriuo galėtume suteikti Jums detalesnės informacijos tam, kad Jūs turėtumėte visą pasirinkimui reikalingą informaciją. Žinoma, niekaip nesate įsipareigojęs(-usi) kreiptis dėl bet kurių siūlomų paslaugų ar produktų. Jei pageidautumėte negauti tokios informacijos, prašome rašyti mums adresu info@kamadospace.lt.

IV. Slapukų naudojimas

Šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai renka informaciją apie Jūsų naudojimąsi interneto svetaine, įskaitant tokius dalykus kaip Jūsų ryšio greitis, detalesnė informacija apie Jūsų operacinę sistemą, Jūsų apsilankymo laikas ir trukmė bei Jūsų IP adresas. Slapukai yra plačiai naudojami internete ir jų paskirtis nėra kompiuterį naudojančio asmens identifikacija – tik naudojamo kompiuterio identifikacija. Slapukai ir kitos panašios technologijos palengvina Jums prisijungimą ir naudojimąsi mūsų interneto svetaine būsimų apsilankymų joje metu.

Slapukų surinkta informacija sudaro galimybę suprasti, kaip naudojatės mūsų svetaine, įskaitant mūsų turimų lankytojų skaičių, seanso metu peržiūrimus puslapius, konkrečiuose puslapiuose praleidžiamą laiką ir pan. Tai atitinkamai padeda mums užtikrinti geresnę patirtį, kadangi galime įvertinti susidomėjimo mūsų interneto svetainės turiniu lygį ir atitinkamai jį pritaikyti.

Dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus. Mes nebandysime nustatyti Jūsų tapatybės pagal Jūsų IP adresą, nebent to būtų reikalaujama pagal įstatymą arba reglamentą arba tai yra reikalinga, siekiant apsaugoti mūsų arba kitų mūsų klientų teises. Galite nusistatyti savo naršyklės pasirinktis taip, kad ši nepriimtų slapukų, taip pat galite ištrinti esamus slapukus iš savo naršyklės. Vis dėlto gali paaiškėti, kad kai kurios svetainės dalys tinkamai neveiks, jei atsisakysite slapukų. Slapukai yra naudojami mažo informacijos kiekio saugojimui Jūsų kompiuteryje, taip sudarant galimybę rinkti tam tikrą informaciją iš Jūsų žiniatinklio naršyklės.

V. Paieška ir statistinė analizė

Mes galime naudoti detalesnę informaciją apie Jus kaip priemonę, padėsiančią mums suprasti individualius poreikius, taip siekiant tobulinti mūsų siūlomus produktus ir paslaugas.

VI. Stebėjimas

Mes galime stebėti, įrašyti, saugoti ir naudoti bet kokią informaciją, gautą bendraujant su Jumis telefonu, el. paštu ar kitomis elektroninėmis ryšio priemonėmis, mokymo tikslais tam, kad galėtume patikrinti bet kokius Jūsų mums duotus nurodymus ir gerinti mūsų klientų aptarnavimo kokybę.

VII. Pažeidžiamieji duomenys

Tam tikra surinkta informacija gali būti klasifikuojama kaip pažeidžiamieji duomenys ir mes galime naudoti tokius duomenis, tik turėdami Jūsų aiškų sutikimą. Šie duomenys yra susiję su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religiniais įsitikinimais, naryste profesinėse sąjungose, fizine ar psichine sveikata, seksualiniu gyvenimu, baudžiamaisiais procesais ir nusikaltimais ir gali būti tvarkomi, tik siekiant suteikti prašomą paslaugą.

VIII. Mūsų turima detalesnė informacija

Jūsų asmeninės informacijos naudojimui pagal šias paskirtis yra taikoma pranešimo pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą sąlyga. Pagal reglamento sąlygas Jūs turite teisę gauti mūsų apie Jus turimos informacijos kopiją. Už tai mokestis nėra taikomas.

Jums lankantis mūsų svetainėje, mes seksime:

 • Jūsų peržiūrimus produktus: tai naudosime, pavyzdžiui, norėdami parodyti Jums neseniai peržiūrėtus produktus;
 • Buvimo vietą, IP adresą ir naršyklės tipą: šią informaciją naudosite tokiems tikslams kaip mokesčių ir pristatymo išlaidų apskaičiavimas;
 • Pristatymo adresas: paprašysime Jūsų įvesti šią informaciją tam, kad, pavyzdžiui, galėtume apskaičiuoti pristatymo išlaidas, prieš Jums pateikiant užsakymą ir išsiunčiant Jums užsakymą!

Mes taip pat naudosime slapukus tam, kad galėtume sekti krepšelio turinį, Jums naršant mūsų svetainėje.

Kai perkate iš mūsų, paprašysime pateikti informaciją, įskaitant Jūsų vardą ir pavardę, sąskaitos pateikimo adresą, pristatymo adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, detalesnę informaciją apie kreditinę kortelę/ mokėjimą bei pasirenkamą paskyros informaciją, tokią kaip naudotojo vardas ir slaptažodis. Mes naudosime šią informaciją tam, kad galėtume:

 • Siųsti Jums informaciją apie Jūsų paskyrą ir užsakymą;
  Atsakyti į Jūsų prašymus, įskaitant pinigų grąžinimą ir skundus;
 • Apdoroti mokėjimus ir išvengti sukčiavimo;
  Sukurti Jūsų paskyrą mūsų parduotuvėje;
 • Laikytis bet kokių mūsų turimų teisinių įsipareigojimų, tokių kaip mokesčių apskaičiavimas;
 • Gerinti mūsų parduotuvės pasiūlymus;
  Siųsti Jums rinkodaros pranešimus, jei pasirinksite, kad norite juos gauti.

Jei susikursite paskyrą, mes saugosime Jūsų vardą ir pavardę, adresą, el. paštą ir telefono numerį, kurie bus naudojami laukelių užpildymui, pateikiant užsakymus ateityje.

Mes paprastai saugome informaciją apie Jus tol, kol ši informacija mums yra reikalinga tais tikslais, kuriais ją renkame ir naudojame, ir tol, kol nebebūsime teisiškai įpareigoti ir toliau ją saugoti. Pavyzdžiui, mokesčių ir apskaitos tikslais užsakymų informaciją saugosime 1 metus arba ilgiau. Tai apima Jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą bei sąskaitos pateikimo ir pristatymo adresus.

Mes renkame informaciją apie Jus atsiskaitymo proceso mūsų parduotuvėje metu. Mes taip pat saugosime komentarus ar atsiliepimus, jei nuspręsite juos pateikti.

Jei turite klausimų ar Jums nerimą keliančių dalykų dėl Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, prašome nedvejodami bet kuriuo metu kreiptis į mus.

IX. Privatumo politikos pakeitimai

Prašome atkreipti dėmesį, kad ši politika bus peržiūrima ir kartkartėmis gali kisti. Patikslinta politika bus skelbiama šiame puslapyje tam, kad visada žinotumėte, kokią informaciją mes renkame, kaip mes ją naudojame ir kokioms aplinkybėms esant ją atskleidžiame.