„KamadoSpace“ stalo apdangalas „Extreme XL“

€270

KamadoSpace XL Stalo Apdangalas „Extreme XL“

270,00

Prailginkite „KamadoSpace“ stalo tarnavimo laiką, apsaugodami jį nuo saulės, lietaus ir sniego. Pagamintas iš amerikietiško orui laidaus audinio „Sunbrella® Plus“, kuris yra atsparus UV spinduliams, vandeniui, sniegui ir yra skirtas naudoti ekstremaliomis oro sąlygomis.

Šis apdangalas skirtas „Infinite XL Island“ stalo modeliui.


Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

Viskas ko reikia

norint apsaugoti

„KamadoSpace“ stalo apdangalas „Extreme XL“ yra pagamintas iš „Sunbrella® Plus“ audinio, išausto iš akrilo pluošto. Jis sukurtas pagal patentuotą technologiją ir yra skirtas naudoti ekstremaliomis lauko oro sąlygomis. Apdangalo medžiaga yra laidi orui, t. y. užtikrina oro cirkuliaciją, tačiau neleidžia patekti drėgmei, taip pat atspari pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams ir blukimui. Medžiaga nesitraukia ir neišsitampo. Net ir po stipraus lietaus audinys išdžiūsta per kelias minutes.

„Sunbrella® Plus“ buvo pripažinta geriausia vandeniui atsparia, orui laidžia medžiaga. Ši medžiaga jau daug metų naudojama valčių, jachtų ir įvairių vandens transporto priemonių įrangai dengti, jų uždangalams ir stogeliams gaminti, tad yra išbandyta daug nepalankesnėmis sąlygomis nei jūsų terasa net per stipriausią lietų, šaltį ar karštį.

Kai nenaudojate savo „KamadoSpace“ stalo, rekomenduojame jį uždengti šiuo uždangalu. Tokiu būdu metalinės stalo dalys bus dar atsparesnės korozijai, lietaus vanduo nepateks į stalčius ir juose nesikaups drėgmė, o stalčių fasadai daugelį metų atrodys kaip nauji.

Apdangalas yra sukirptas ir pasiūtas taip, kad tiksliai atitiktų „Infinite XL Island“ modelio matmenis.

Pagaminta ES.

Visa informacija apie

„KamadoSpace“ stalo apdangalas „Extreme XL“

Kiti gaminiai,

KURIE JUMS PATIKS

kamadospace dealers

Prekybos atstovai

padės jums išsirinkti tinkamiausią gaminį