Kamadospace Infinite island

€2999

PASIRINKITE DEKORĄ

olive sahara light dark carbon grey

Kamadospace

Infinite Island

Rinkdamiesi „KamadoSpace Infinite Island“ modelį kepsninių parduotuvėje, atkreipkite dėmesį į savo kepsninės išorinį skersmenį ir pasirinkite tinkamiausią stalviršį su atitinkamo dydžio išpjova. Tada pasirinkite vieną iš siūlomų aukšto slėgio laminato (HPL) fasadinių plokščių paviršių: Olive, Sahara, Fir Platinum, Barrique Oak arba Carbon Grey.

Patvarios

MEDŽIAGOS

„KamadoSpace Infinite Island“ yra lengvai surenkamas lauko maisto ruošimo stalas, skirtas jūsų „Kamado“ kepsninei. Jis pagamintas iš nerūdijančiojo plieno arba cinkuotų metalinių dalių bei HPL plokščių – Austrijoje pagaminto itin atsparaus oro sąlygoms ir lengvai valomo aukšto slėgio laminato.

HPL plokštės yra atsparios šalčiui ir karščiui bei atlaiko pastovią temperatūrą nuo –80 °C iki +80 °C. HPL plokštės yra dengtos iš abiejų pusių. Vidurinis plokštės sluoksnis yra atsparus ugniai, o paviršius – atsparus blukimui.

Puikią apsaugą nuo oro sąlygų užtikrina dvigubo kietėjimo akrilo poliuretano derva. Skirtingai nuo medžio masyvo, HPL plokštės visiškai nereikalauja priežiūros. Nudilimas, įdubimai, įbrėžimai, dideli temperatūros svyravimai – nuo šiol tai nebekels problemų. Plokščių paviršius tiek savo išvaizda, tiek liečiant primena kietmedį.

hpl panels

Visi metaliniai komponentai yra cinkuoti ir padengti milteliniu būdu, siekiant apsaugoti nuo įbrėžimų, išblukimo, karščio, šalčio, korozijos ir kitokio oro sąlygų poveikio.

Stalviršis pagamintas iš kruopščiai nupoliruoto ir rūgštims atsparaus nerūdijančiojo plieno, kuris yra atsparus karščiui ir lengvai valomas bei prižiūrimas. Tikslaus apskritimo ar ovalo formos anga stalviršyje yra išpjauta lazeriu, kad tiktų jūsų „Kamado“ kepsninės modeliui. Metalinės lentynos, ant kurios statoma kepsninė, aukštį galima reguliuoti 30 mm tikslumu (6 padėtys). Stalas turi keturis stalčius dideliems kepsninės priedams laikyti, pavyzdžiui, ketaus grotelėms, picos kepimo akmeniui, karščio deflektoriui ar kepimo skardai.

Trys elegantiški 68 litrų tūrio stalčiai, skirti puodams ir indams, bei vienas tvirtas 179 l talpos stalčius anglims laikyti. Visi jie yra su paslėptomis visiškai ištraukiamomis bėgelių sistemomis, pagamintomis pasaulyje pirmaujančio baldų furnitūros gamintojo „Blum“ (Austrija). Mažos trinties nailoniniai voleliai stalčiaus bėgelyje ir stalčiaus profilio bei bėgelių sinchronizavimas užtikrina, kad stalčius sklandžiai atsidarytų ir nenusvirtų žemyn. Juose taip pat yra integruota tylaus ir lengvo uždarymo technologija, užtikrinanti lengvą slydimą ir patogesnį viso stalo naudojimą.

Dauguma naudotojų tikrai įvertins ištraukiamą nerūdijančiojo plieno pelenų stalčių su dangčiu. Jis suprojektuotas taip, kad kepsninės aplinka liktų kuo švaresnė.

Stalo apačioje montuojami Vokietijos įmonės „Blickle“ sukiojamieji ratukai su stabdžiais. Stalas taip pat turi popierinių rankšluosčių laikiklį, įrankių laikiklį su 10 kabliukų ir lentyną prieskoninių žolelių vazonėliams. Kaip papildomą priedą galima įsigyti nuimamą kietmedžio pjaustymo lentą.

NEŽINOTE, KURIS STALAS JUMS TIKTŲ?

Žiūrėkite palyginimą

Puikiai tinka bet kuriai

„KAMADO“ KEPSNINEI

Į tinkamai parinktą stalviršį su atitinkama išpjova tilps „Monolith“, „Big Green Egg“, „KamadoJoe“, „Primo“, „Kamado Sumo“, „Kamado Bono“ ar bet kuris kitas „Kamado“ kepsninės modelis iki 61 cm skersmens. Pagrindas yra reguliuojamas, todėl galima įstatyti įvairaus aukščio kepsnines. „Cabinet“ kepsninė suprojektuota ir pagaminta Europos Sąjungoje.

Išsamios specifikacijos

Kamadospace Infinite Island

PAPILDOMI PRIEDAI,

kad būtų dar patogiau

kamadospace dealers

Prekybos atstovai

padės jums išsirinkti tinkamiausią gaminį