Infinite island XL

€4999

KamadoSpace Infinite Island XL

4.999,00

„KamadoSpace Infinite Island XL“ yra lauko maisto ruošimo stalas, skirtas didelėms „Kamado“ kepsninėms, pavyzdžiui, „Kamado Joe“, „Big Joe II“, „Big Joe III“, „Big Green Egg XL“, „X-Large Charcoal Primo“ („Primo Oval XL400“) ir kt.

Stalas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno arba cinkuotų metalinių dalių bei HPL plokščių – Austrijoje pagaminto itin atsparaus oro sąlygoms ir lengvai valomo aukšto slėgio laminato. Trys elegantiški 110 litrų tūrio stalčiai, skirti puodams, indams bei „DoeJoe“ ir „JoeTiserrie“ priedams, taip pat vienas tvirtas 179 l talpos stalčius anglims laikyti. Visi jie yra su paslėptomis visiškai ištraukiamomis bėgelių sistemomis, pagamintomis pasaulyje pirmaujančio baldų furnitūros gamintojo „Blum“ (Austrija).

„KamadoSpace“ projektuotojai užtikrino, kad stalas „XL Island“, kuris yra tvirtas ir patvarus, atlaikantis iki 220 kg kepsninės svorį bei turintis iki 340 litrų tūrio spintelių ir stalčių daiktams laikyti, būtų pristatomas jau paruoštas surinkti ir supakuotas ant vieno padėklo.

Išvalyti

Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

Patvarios

MEDŽIAGOS

Stalas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno arba cinkuotų metalinių dalių bei HPL plokščių – Austrijoje pagaminto itin atsparaus oro sąlygoms ir lengvai valomo aukšto slėgio laminato. HPL plokštės yra atsparios šalčiui ir karščiui bei atlaiko pastovią temperatūrą nuo –80 °C iki +80 °C. HPL plokštės yra dengtos iš abiejų pusių. Vidurinis plokštės sluoksnis yra atsparus ugniai, o paviršius – atsparus blukimui. Puikią apsaugą nuo oro sąlygų užtikrina dvigubo kietėjimo akrilo poliuretano derva. Skirtingai nuo medžio masyvo, HPL plokštės visiškai nereikalauja priežiūros. Nudilimas, įdubimai, įbrėžimai, dideli temperatūros svyravimai – nuo šiol tai nebekels problemų. Plokščių paviršius tiek savo išvaizda, tiek liečiant primena kietmedį.
hpl panels

Visi metaliniai komponentai yra cinkuoti ir padengti milteliniu būdu, siekiant apsaugoti nuo įbrėžimų, išblukimo, karščio, šalčio, korozijos ir kitokio oro sąlygų poveikio.

Stalviršis pagamintas iš kruopščiai nupoliruoto ir rūgštims atsparaus nerūdijančiojo plieno, kuris yra atsparus karščiui ir lengvai valomas bei prižiūrimas. Tikslaus apskritimo ar ovalo formos anga stalviršyje yra išpjauta lazeriu, kad tiktų jūsų „Kamado Big Joe II“, „Big Joe III“, „Big Green Egg XL“ ar „X-Large Charcoal Primo“ („Primo Oval XL400)“ kepsninės modeliui. Metalinės lentynos, ant kurios statoma kepsninė, aukštį galima reguliuoti 30 mm tikslumu (6 padėtys). Stalas turi keturis stalčius dideliems kepsninės priedams laikyti, pavyzdžiui, ketaus grotelėms, picos kepimo akmeniui, karščio deflektoriui ar kepimo skardai.

Trys elegantiški 110 litrų tūrio stalčiai, skirti puodams, indams bei „DoeJoe“ ir „JoeTiserrie“ priedams, taip pat vienas tvirtas 179 l talpos stalčius anglims laikyti. Visi jie yra su paslėptomis visiškai ištraukiamomis bėgelių sistemomis, pagamintomis pasaulyje pirmaujančio baldų furnitūros gamintojo „Blum“ (Austrija). Mažos trinties nailoniniai voleliai stalčiaus bėgelyje bei stalčiaus profilio ir bėgelių sinchronizavimas užtikrina, kad stalčius sklandžiai atsidarytų ir nenusvirtų žemyn. Juose taip pat yra integruota tylaus ir lengvo uždarymo technologija, užtikrinanti lengvą slydimą ir patogesnį viso stalo naudojimą.

Dauguma naudotojų tikrai įvertins nerūdijančiojo plieno pelenų stalčių su dangčiu. Jis suprojektuotas taip, kad kepsninės aplinka liktų kuo švaresnė.
Stalo apačioje montuojami Vokietijos įmonės „Blickle“ sukiojamieji ratukai ir specialiai suprojektuota pakaba su stabdžiais.

Stalas taip pat turi popierinių rankšluosčių laikiklį, įrankių laikiklį su 10 kabliukų ir lentyną prieskoninių žolelių vazonėliams.

NEŽINOTE, KURIS STALAS JUMS TIKTŲ?

Žiūrėkite palyginimą

Tinka pačioms didžiausioms

„KAMADO“ KEPSNINEI

Į tinkamai parinktą stalviršį su atitinkama išpjova tilps „Big Joe II“, „Big Joe III“, „Big Green Egg XL“, „X-Large Charcoal Primo“ („Primo Oval XL400“) ar bet kuris kitas „Kamado“ kepsninės modelis iki 76 cm skersmens. Pagrindas yra reguliuojamas, todėl galima įstatyti įvairaus aukščio kepsnines. „Infinite Island XL“ yra suprojektuota ir pagaminta Europos Sąjungoje.

Išsamios specifikacijos

Kamadospace Infinite Island

PAPILDOMI PRIEDAI,

kad būtų dar patogiau

kamadospace dealers

Prekybos atstovai

padės jums išsirinkti tinkamiausią gaminį