KamadoSpace „Edge Grain“ stumdomoji pjaustymo lenta (pusės dydžio)

€209

KamadoSpace „Edge Grain“ Stumdomoji Pjaustymo Lenta (Pusės Dydžio)

209,00

Šis gaminys idealiai tinka „KamadoSpace“ stalui. Lenta apima visą stalviršio plotį, o priekinis jos kraštas per visą ilgį užfiksuojamas ant stalo norimoje vietoje.

Pagaminta iš tarpusavyje sujungtų kietmedžio juostelių, sukuriančių gražų medienos raštą ir storą, lygią konstrukciją.

Stumdomoji pjaustymo lenta gali būti naudojama su visais „KamadoSpace“ kepsninės stalo modeliais.


Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

Geriausia

ką gali gauti

Pjaustymo lenta yra rankų darbo ir pagaminta iš klevo, uosio ir ąžuolo juostelių. Juostelės išdėstomos greta viena kitos ir sujungiamos tarpusavyje. Tokia konstrukcija užtikrina vienodą lentos storį ir lygų pjaustymo paviršių. Lentos kraštai klijuojami priešingomis kryptimis, siekiant subalansuoti natūralų medienos judėjimą.

Šis gaminys idealiai tinka „KamadoSpace“ stalui. Lenta apima visą stalviršio plotį, o priekinis jos kraštas per visą ilgį užfiksuojamas ant stalo norimoje vietoje. Dėl integruotų rankenų šią lentą lengviau pakelti, perkelti ir valyti.

Pjaustymo lenta bus daug atsparesnė drėgmei, jei visas lentos paviršius (viršus ir apačia) bus gerai išteptas mineraline alyva. Pjaustymo lentos alyvavimas padeda išvengti išdžiūvimo ir deformacijos, tačiau nesustabdo natūralaus medienos judėjimo. Todėl, kai pjaustymo lenta nenaudojama, rekomenduojama ją laikyti patalpoje.

Naudojami klijai yra sertifikuoti ir tinkami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Impregnuota „SKYDD White“ mineraline alyva, tinkama naudoti ant paviršių, kur ruošiamas maistas.

Rankų darbo​

stumdomoji / pjaustymo

Atkreipkite dėmesį, kad kiekviena „KamadoSpace Edge Grain“ stumdomoji pjaustymo lenta yra rankų darbo, todėl turi unikalią išvaizdą. Pateikti gaminio vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio ir gali netiksliai atspindėti gaminio išvaizdą.

Visa informacija apie

„Edge Grain“ stumdomoji pjaustymo lenta

Kiti gaminiai,

KURIE JUMS PATIKS

kamadospace dealers

Prekybos atstovai

padės jums išsirinkti tinkamiausią gaminį