Kamadospace Cabinet

€2399

PASIRINKITE DEKORĄ

olive sahara light dark carbon grey

Kamadospace

Cabinet

„KamadoSpace Cabinet“ yra lauko maisto ruošimo stalas, skirtas naudotojams, norintiems laikyti didelių gabaritų daiktus, pavyzdžiui, pelenų siurblį, didelį troškintuvą ar katilą. Stalas tinka daugumai „Kamado“ tipo kepsninių iki 61 cm skersmens.

Spintelėje yra didelis 213 l talpos skyrius su trimis reguliuojamo aukščio lentynomis ir erdvus 179 l talpos skyrius anglims laikyti. Visos durelės yra su švelnaus uždarymo lankstais.

Patvarios

MEDŽIAGOS

Stalas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno ir milteliniu būdu padengtos metalinės konstrukcijos bei HPL plokščių – itin atsparaus oro sąlygoms ir lengvai valomo aukšto slėgio laminato.

HPL plokštės yra atsparios šalčiui ir karščiui bei atlaiko pastovią temperatūrą nuo –80 °C iki +80 °C. HPL plokštės yra dengtos iš abiejų pusių. Vidurinis plokštės sluoksnis yra atsparus ugniai, o paviršius – atsparus blukimui. Puikią apsaugą nuo oro sąlygų užtikrina dvigubo kietėjimo akrilo poliuretano derva.

Skirtingai nuo medžio masyvo, HPL plokštės visiškai nereikalauja priežiūros. Nudilimas, įdubimai, įbrėžimai, dideli temperatūros svyravimai – nuo šiol tai nebekels problemų. Plokščių paviršius tiek savo išvaizda, tiek liečiant primena kietmedį.

hpl panels

Visi metaliniai komponentai yra padengti milteliniu būdu, siekiant apsaugoti nuo įbrėžimų, išblukimo, karščio, šalčio, korozijos ir kitokio oro sąlygų poveikio.

Stalviršis pagamintas iš kruopščiai nupoliruoto ir rūgštims atsparaus nerūdijančiojo plieno, kuris yra atsparus karščiui ir lengvai valomas bei prižiūrimas. Tikslaus apskritimo ar ovalo formos anga stalviršyje yra išpjauta lazeriu, kad tiktų jūsų „Kamado“ kepsninės modeliui. Metalinės lentynos, ant kurios statoma kepsninė, aukštį galima reguliuoti 30 mm tikslumu (6 padėtys).

Stalas turi keturis stalčius dideliems kepsninės priedams laikyti, pavyzdžiui, ketaus grotelėms, picos kepimo akmeniui, karščio deflektoriui ar kepimo skardai. Stale taip pat yra vienas didelis 213 l talpos skyrius su trimis reguliuojamo aukščio (kas 50 mm) lentynomis, skirtas įvairiems priedams, padažams, prieskoniams, puodams, keptuvėms ir indams bei dideliems daiktams (pavyzdžiui, pelenų siurbliui, elektriniam anglių uždegikliui ir kt.) laikyti, taip pat 179 l talpos spintelė anglių maišams. Visos durelės yra su švelnaus uždarymo lankstais.

Jūsų patogumui įrengtas popierinių rankšluosčių laikiklis, sumontuotas taupant stalviršio vietą.

Taip pat sumontuotas dvigubas laikiklis su 10 kabliukų įvairiems įrankiams pakabinti ir prieskoninių žolelių lentynėlė, ant kurios galėsite patogiai po ranka laikyti bazilikus, čiobrelius ar rozmarinus. Laikikliai, kad ilgai tarnautų, yra pagaminti iš kokybiško nerūdijančiojo plieno ir yra atsparūs vandeniui, korozijai bei įbrėžimams. Dauguma naudotojų tikrai įvertins nerūdijančiojo plieno pelenų stalčių su dangčiu. Jis suprojektuotas taip, kad kepsninės aplinka liktų kuo švaresnė.

Kaip papildomus priedus galima įsigyti specialiai pagamintų stumdomųjų pjaustymo lentų „Edge Grain“, stalo apdangalų ir kepsninės nešiklių.

NEŽINOTE, KURIS STALAS JUMS TIKTŲ?

Žiūrėkite palyginimą

Puikiai tinka bet kuriai

„KAMADO“ KEPSNINEI

Į tinkamai parinktą stalviršį su atitinkama išpjova tilps „Monolith“, „Big Green Egg“, „KamadoJoe“, „Primo“, „Kamado Sumo“, „Kamado Bono“ ar bet kuris kitas „Kamado“ kepsninės modelis iki 61 cm skersmens. Pagrindas yra reguliuojamas, todėl galima įstatyti įvairaus aukščio kepsnines. „Cabinet“ kepsninė suprojektuota ir pagaminta Europos Sąjungoje.

Išsamios specifikacijos

Kamadospace Cabinet

  

PAPILDOMI PRIEDAI,

kad būtų dar patogiau

kamadospace dealers

Prekybos atstovai

padės jums išsirinkti tinkamiausią gaminį