GARANTIJOS SĄLYGOS IR NUOSTATOS

taikomos gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms

KamadoSpace, UAB garantuoja pirmajam pirkėjui, kad mūsų baldai ir jų komponentai yra be medžiagų ir darbo defektų. Jei rasite medžiagų ir darbo defektų, mes savo nuožiūra suremontuosime arba pakeisime brokuotus komponentus. KamadoSpace, UAB prisiima atsakomybę už pakeistą(-us) arba suremontuotą(-us) komponentą(-us) ir bet kokias siuntimo išlaidas. Klientui tenka atsakomybė už pateikiamo(-ų) komponento(-ų) išmontavimą ir pakartotinį sumontavimą.

Visos garantijos yra neperduodamos ir suteikiamos tik pirmajam pirkėjui, pateikiant pirkimo įrodymą. KamadoSpace, UAB jokiu būdu neprisiima atsakomybės už atsitiktinius arba šalutinius nuostolius, susidariusius dėl produkto naudojimo.

Garantija įsigalioja nuo pirmojo pirkėjo pirkimo datos ir galioja žemiau nurodytus laikotarpius.

Metaliniai komponentai

KamadoSpace, UAB deda visas pastangas, naudodama rūdims atsparias medžiagas, o metalinius paviršius padengdama aukštai temperatūrai atsparia danga. Vis dėlto metalinėms medžiagoms ir apsauginėms dangoms gali pakenkti paviršiaus subraižymas ir KamadoSpace, UAB nekontroliuojamų medžiagų ir sąlygų poveikis. Be kitų dalykų, kai kurios iš medžiagų, skatinančių metalo dangos dažų ir apdailos koroziją, yra cheminės medžiagos, chloras, pramoniniai dūmai, trąšos, ekstremali drėgmė, vejos pesticidai ir natrio chloridas. Dėl šių priežasčių cinkuoto metalo ir nerūdijančio plieno garantija neapima rūdžių, oksidacijos, išblukimo, spalvos pokyčių, dėmių ar pakeitimo dėl detalių ar komponentų reguliavimo ar išlygiavimo, nebent tai taip pat sąlygoja šių KamadoSpace komponentų struktūros vientisumo praradimą ar defektus. 

  • Nerūdijančio plieno komponentams – stalviršiui, popierinių rankšluosčių laikikliui, priedų laikikliui su kabliukais, vazonėliams skirtai lentynai, plokštiems priedų stalčiams, pelenų stalčiui su dangčiu, reguliuojamam grilio pagrindui, taip pat nerūdijančio plieno surenkamosioms dalims – pirminiam pirkėjui yra taikoma ribota penkerių (5) metų garantija struktūros vientisumui. 
  • Milteliniu būdu padengtiems karštai cinkuotiems plieno lakštų komponentams – pertvaroms, apatiniams lakštams, skersiniams, stalčių dugnams ir sienelėms, taip pat kitoms surenkamosioms dalims, pagamintoms iš cinkuoto plieno lakštų – pirminiam pirkėjui yra taikoma ribota penkerių (5) metų garantija struktūros vientisumui. 
  • Fasadams, pagamintiems iš milteliniu būdu padengtų karštai cinkuotų plieno lakštų, pirminiam pirkėjui yra taikoma ribota dvejų (2) metų garantija struktūros vientisumui. 

Aukšto slėgio laminato (HPL) fasadai

Kai kuriuose KamadoSpace produktuose yra įdiegti aukšto slėgio laminato (HPL) plokščių fasadai, kuriuoss gamina  „FunderMax“, naudojant patentuotą NT technologiją. „Max Compact Exterior“ plokštės yra duromero aukšto slėgio laminatas (HPL) pagal EN 438-6 tipo EDF, kurio gamybai yra naudojami laminavimo presai, taikant didelį slėgį ir aukštą temperatūrą. Dvigubo kietėjimo akrilo PUR derva sudaro itin veiksmingą apsaugą nuo oro sąlygų, kuri ypač tinka ilgaamžiams lauko baldams. 

HPL sienelės yra atsparios įbrėžimams, atsparios užrašams ant jų paviršių, neporėtos ir lengvai valomos, atsparios tirpikliams ir cheminėms medžiagoms, ypač atsparios ultravioletiniams spinduliams ir oro sąlygoms, atsparios smūgiams pagal EN ISO 178, atsparios ekstremaliai temperatūrai: nuo -80 °C iki 80 °C. 

  • Aukšto slėgio laminato (HPL) fasadams ir plokštėms pirmajam pirkėjui yra taikoma ribota dvidešimt penkerių (25) metų garantija struktūros vientisumui. HPL yra suteikiama garantija nuo išblukimo dėl ultravioletinių spindulių poveikio, pūslių susidarymo, įtrūkimų, laminato atsiskyrimo ar pageltimų, išskyrus vandalizmo, netinkamo tvarkymo ar netinkamo įrengimo atvejus. 

Natūralaus medžio masyvo plokštės

KamadoSpace produktų plokštėms naudojame tik tvirtą ir patvarų kietmedį – tikmedžio, iroko arba akojos medieną, gebančią atlaikyti ekstremalias drėgmės, karščio ir šalčio sąlygas. 

Kaip ir bet kuris natūralus medžio masyvas, per laiką tikmedžio, iroko arba akojos fasadai juda.  Dėl to mediena gali suskilinėti, išsiriesti, o jos spalva gali pakisti – tai nėra laikoma gamybos defektais ir jie nepatenka į standartinės KamadoSpace, UAB garantijos taikymo sritį. Kaip gamintojas, dedame visas pastangas, kad to išvengtume, tačiau niekaip negalime kontroliuoti natūralaus medžio produktų.  

Medžio masyvo elementui tenkantys ekstremalūs temperatūros pokyčiai gali sąlygoti šiuos reiškinius: medžiagos gali susitraukti ir išsiplėsti, o tai sąlygos medžiagų judėjimą. Dėl to medžiagos gali atsiskirti, pleišėti (lako dangos skilinėjimas) ir išsiriesti. Mediena plečiasi ir susitraukia dėl kintančio aplinkos drėgmės kiekio bei kylančios/ krentančios temperatūros. Dėl drėgnesnio oro mediena išsiplės; dėl sausesnio oro mediena susitrauks. Tokio judėjimo sustabdyti negalima. Mes, KamadoSpace, UAB, galime itin tiksliai prognozuoti didelio kiekio medienos judėjimą bei išvengti tokio judėjimo, taikydami specifinius medienos apdirbimo metodus. Neįmanoma tiksliai prognozuoti vienos medienos dalies judėjimo. Jei kuri nors KamadoSpace medinė plokštė netenka struktūros vientisumo, tai yra laikoma defektu. KamadoSpace, UAB gali rinktis galimybę pakeisti brokuotą medžio masyvo plokštę funkcionalumo atžvilgiu lygiaverčiais HPL elementais. 

Šioje garantijoje vartojamas „defektų“ terminas apibrėžiamas kaip trūkumai, turintys įtakos produkto struktūros vientisumui. Garantija yra netaikoma įprastam medžio masyvo plokščių nusidėvėjimui arba pleišėjimui (smulkiems įskilimams, atsirandantiems ant medienos paviršiaus ar galuose, kai juos sąlygoja oro sąlygų poveikis produktui). Pleišėjimas yra visiškai normalus ir neturi įtakos produkto naudingumui. Gali skirtis natūralaus medžio produktų spalva ir pluoštas ir tai nėra laikoma „defektu“, kuriam yra taikoma garantija.

Kaskart, kai mediena, įskaitant tikmedį, tiesiogiai liečiasi prie žemės, jai tenka nuolatinis ir pastovus pelėsių, grybelių ir bakterijų sąlygojamas poveikis. Nors kietmedis yra ypač atsparus puvimui ir ekstremalioms oro sąlygoms, jo negalima dėti taip, kad jis ilgai tiesiogiai liestųsi prie organinės medžiagos, tokios kaip purvas ar žolė, nes drėgmė sąlygos neigiamą poveikį, pavyzdžiui, pelėsį ar grybelį. Priklausomai nuo aplinkos sąlygų, kuriose yra medžio masyvo fasadai, kartkartėmis jas reikės valyti. Reguliarus valymas bent du kartus per metus, nuo paviršiaus nuvalant purvą, susikaupusias aplinkos medžiagas, taip pat kasdienis valymas po naudojimo pailgins plokščių eksploatavimo laikotarpį.

Siekiant pagerinti medžio masyvo fasadų patvarumą, baldus derėtų apsaugoti nuo saulėkaitos. Šviesa sąlygos intensyvesnį daugumos viršutinio sluoksnio ir kietmedžio komponentų spalvos kitimą ir išblukimą. Kai baldai nėra naudojami, geriausia būtų juos palikti uždengtus. Laikui bėgant, vyksta natūralus medienos senėjimo procesas ir apdorotas paviršius patamsės.

  • Tikmedžio masyvo fasadams pirmajam pirkėjui yra taikoma ribota penkiolikos (15) metų garantija struktūros vientisumui. 
  • Degintos akojos masyvo fasadams pirmajam pirkėjui yra taikoma ribota penkiolikos (15) metų garantija struktūros vientisumui. 
  • Iroko masyvo fasadams pirmajam pirkėjui yra taikoma ribota penkerių (5) metų garantija struktūros vientisumui. 

Judančios dalys 

Nė viena iš minėtųjų garantijų neapima judančių dalių (mechanizmų, ratukų), kurių būklė naudojant gali blogėti.

  • Judančioms dalims yra suteikiama 2 metų garantija, taikoma veikimo sutrikimams, įprastai naudojant buityje.

Produktui ir jo komponentams suteikiama ribota garantija yra taikoma tik asmenims, kurie naudoja KamadoSpace ne komercinėms reikmėms. Juridiniams subjektams, kurie naudoja KamadoSpace komercinėms reikmėms, suteikiama 2 metų garantija visiems nerūdijančio plieno, cinkuoto plieno lakštų, medžio masyvo ir aukšto slėgio laminato komponentams ir priedams.

Bet kokie nedideli komponentų apdailos įbrėžimai ar įskilimai, aptikti pirkimo metu, turi būti pažymėti pirkimo kvito originale.

Garantija yra netaikoma įbrėžimams, nežymiems įlenkimams, įskilimams ar mikro-įskilimams, kurie neturi įtakos produkto veikimui, kai jiems esant produktą galima visiškai saugiai naudoti. Tokios medžiagos kaip chloras, pramoniniai dūmai, cheminės medžiagos, trąšos, vejos pesticidai ir druska bei didelis drėgmės kiekis gali pažeisti produktų metalo dažus ir dangas. Dėl to metalinėms ir nerūdijančio plieno dalims taikoma garantija yra niekinė rūdžių, oksidacijos, spalvos išblukimo ir kitų defektų atveju.  

Natūralus produkto nusidėvėjimas ar jo savybių pakitimas nėra laikomas kokybės defektu, dėl to tam garantija nėra taikoma. Garantija taip pat nėra taikoma po produkto pirkimo netyčinei produktui padarytai žalai (lūžiams, įbrėžimams ir pan.).

Ši garantija yra netaikoma defektams, kuriuos sąlygoja netinkamas produkto įrengimas ir techninė priežiūra, netinkamas jo naudojimas arba naudojimas ne pagal paskirtį arba produkto laikymas netinkamoje aplinkoje. Ši garantija yra netaikoma, jei defektai atsirado dėl natūralaus nusidėvėjimo, nelaimingų atsitikimų, stichinių nelaimių, neleistino remonto, produkto ar jo komponentų modifikacijų ar pakeitimų. Ši garantija yra netaikoma, jei produkto ar jo komponentų įskilimai ar įplyšimai atsirado po produkto pardavimo pirmam pirkėjui. KamadoSpace, UAB neprisiima jokios atsakomybės už jokį vėlavimą vykdyti garantinius įsipareigojimus arba jų nevykdymą KamadoSpace, UAB nekontroliuojamo įvykio ar netikėtų situacijų atveju.

Ši garantija negali būti perduodama kitiems savininkams, nebent su KamadoSpace, UAB atstovais yra susitariama kitaip.

Garantija galioja visais atvejais, jei produktas, jo komponentai ir priedai yra naudojami pagal paskirtį ir pagal instrukcijas.

Prašome užregistruoti savo KamadoSpace produktus KamadoSpace, UAB suteikiamai garantijai adresu www.kamadospace.lt.

Pagal garantiją KamadoSpace, UAB prisiima atsakomybę už dalių remontą ir / arba pakeitimą. Dėl prekių pakeitimo minėtasis garantijos laikotarpis nebus atnaujinamas. 

Pateikiant pretenziją, pirkėjas privalo pateikti defektų fotografiją, taip pat pakuotės fotografiją ir pirkimo dokumento kopiją tam, kad KamadoSpace, UAB galėtų įvertinti žalą.

Ši garantija yra netaikoma produktams, pirktiems iš neįgaliotų prekybos atstovybių ir / arba trečiųjų šalių. Garantija yra suteikiama, tik įsigijus produktus kamadospace.lt puslapyje ir / arba iš įgaliotų KamadoSpace prekybos atstovybių, įtrauktų į prekybos atstovybių sąrašą.

Kai kuriose šalyse yra neleidžiama taikyti apribojimų dėl numanomos garantijos trukmės arba apribojimų dėl nenumatytų ar šalutinių nuostolių, kurie nėra numanomi, todėl minėtieji apribojimai ar išimtys gali būti netaikomi Jums. Čia numatoma garantija apima visas teisines teises, tačiau Jūs galite turėti kitų teisių, kurios įvairiose šalyse skiriasi. KamadoSpace, UAB nesuteikia įgaliojimų jokiems privatiems asmenims ar juridiniams asmenims prisiimti pareigas KamadoSpace, UAB vardu dėl KamadoSpace, UAB produktų pardavimo arba pirkimo. KamadoSpace produktų pirkimo iš neįgaliotų perpardavėjų atveju produktui garantija negalios. Jei turite bet kokių klausimų dėl įgaliotų prekybos atstovybių identifikavimo, prašome kreiptis į savo KamadoSpace atstovą.