DUK

dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Mes išmatavome populiariausias ir dažniausiai naudojamas „Kamado“ kepsnines ir parinkome stalviršius, rekomenduojamus tiems modeliams. Sąrašą galite peržiūrėti čia.

Jei mūsų interneto svetainėje nerandate savo „Kamado“ kepsninės modelio, vadinasi, neturėjome galimybės patys jos išmatuoti. Tokiu atveju negalime patarti, kuris stalviršis būtų tinkamiausias.

Tačiau tai nereiškia, kad negalime pasiūlyti „KamadoSpace Island“ stalo, kuris tiktų jūsų kepsninei.

Toliau rasite prisegtą matmenų lentelę. Užpildykite ją ir atsiųskite mums el. paštu support@kamadospace.com. Taip pat galite paprašyti tiekėjo nurodyti reikiamus matmenis, kad galėtume padėti jums išsirinkti tinkamą stalviršį.

„KamadoSpace Island“ kepsninės matmenys (PDF)

„KamadoSpace“ gaminių įsigyti galima tik per mūsų partnerius. Jų kontaktinius duomenis rasite čia.
Individualaus gaminių pritaikymo paslaugų nesiūlome. Tačiau ateityje planuojame pristatyti daugiau stalų modelių, kad kiekvienas rastų tinkamiausią pagal savo lauko virtuvės poreikius.
Skirtingai nuo medžio masyvo, HPL yra priežiūros nereikalaujanti medžiaga, lengvai valoma ir atspari bet kokioms oro sąlygoms. Tai išties geras pasirinkimas, jei neturite dengtos terasos.
Taip, žinoma. Jei kada nors nuspręstumėte pakeisti „Kamado“ kepsninę, tikrai galėsite užsisakyti naują stalviršį iš vieno iš mūsų partnerių.
Taip, abu mūsų siūlomi apdangalai yra nelaidūs vandeniui.
„KamadoSpace“ stalo apdangalas „Light“ yra pagamintas iš 100 % poliesterio, padengto vandeniui atspariu poliuretano sluoksniu. Jis apsaugo „KamadoSpace“ stalą nuo saulės ir lietaus, taip prailgindamas jo tarnavimo laiką. „KamadoSpace“ stalo apdangalas „Extreme“ yra pagamintas iš amerikietiško orui laidaus audinio „Sunbrella® Plus“, kuris yra atsparus UV spinduliams, vandeniui ir sniegui.
Turime animuotą 3D pamoką, instrukciją PDF formatu ir daug kitų naudingų vaizdo įrašų apie tai, kaip surinkti „KamadoSpace Infinite Island“ stalą. Visą medžiagą rasite paspaudę čia. Taip pat prie kiekvieno „KamadoSpace Infinite Island“ stalo yra pridėtos popierinės instrukcijos.
Įsigytą „KamadoSpace“ stalą galite užregistruoti spustelėję čia ir užpildę reikiamus laukelius. Užbaigus registraciją, garantijos sertifikatą išsiųsime jums el. paštu.

Serijos numeris yra nurodytas vidurinės kairiosios plokštės kairėje pusėje. Jį sudaro raidės AK ir 6 skaičiai (pvz., AK001234). Jei stalas dar nesurinktas ir tebėra pakuotėje, serijos numeris yra nurodytas ant balto lipduko, priklijuoto prie pagrindo dėžės Nr. 2 arba pagrindo dėžės Nr. 5.

Tikrai galite liesti ir toliau saugiai naudoti stalviršį, kol kepsninėje ruošiamas maistas. Stalas buvo daug kartų išbandytas, siekiant užtikrinti, kad jis būtų praktiškas ir saugus.
Pirmiausia įsitikinkite, kad stalas yra surenkamas ant lygaus paviršiaus. Antra, patikrinkite, ar visi rėmo kampai yra 90°. Tada žiūrėkite, kad apatinės plokštės sutaptų su rėmu.

„KamadoSpace Island“ stalo stalčius gali prireikti papildomai sureguliuoti, kad jie stovėtų tinkamoje padėtyje. Priklausomai nuo situacijos, gali reikėti reguliuoti horizontaliai arba vertikaliai.

Norėdami sureguliuoti horizontaliai, sukite pilkus krumpliaračius ant oranžinių „Blum“ bėgelių tol, kol stalčius atsidurs pageidaujamoje padėtyje.

Norėdami sureguliuoti vertikaliai, reguliuokite bėgelio galą, kur yra metalinis kabliukas.

Jei problema išlieka, siūlome peržiūrėti surinkimo instrukciją PDF formatu, kurią rasite spustelėję čia. 54–60 puslapiuose pateikiama instrukcija ir patarimai, kaip surinkti ir sumontuoti vidurinius stalčius.