MŪSŲ ISTORIJA

apie išskirtinę vertę griliuotojams

Įstrigę namie per 2020-ųjų pandemiją, griliavome ir rūkėme tuziną kartų dažniau nei bet kada anksčiau. Kulinariniai bandymai iš namų virtuvės persikėlė į terasą, kur karaliavo kamado. Tačiau kasdien griliuodami greitai supratom, kad kamado yra būtina, bet nepakankama sąlyga kurti naminius kulinarinius šedevrus. Kažkas iš bendruomenės grupiokų pajuokavo, kad turėtų būti nelegalu pardavinėti kamado be stalo. Mes ne juokais sureagavome.

Nusprendėme, kad stalas turi būti ne prastesnis, nei savadarbis stalas, susuktas nagingo šeimos galvos ar liaudies meistro.

Nutarėme, kad vizualiai tai bus kažkas visiškai netinkančio į Kaziuko mugės stilių. Nusprendėme, kad stalas turi būti ilgaamžis, kaip ir pats kamado. Tai, ką įsigyjame dešimtmečiams ir užrašome testamente. Žinoma, stale turi būti viskas, ko gali reikėti griliuotojui. O kai ateity atsiras nauji poreikiai, stalas – nelyg transformeris – turi prisitvirtinti tuos ateities aksesuarus. (Rašykite laiškus su poreikiais!)

Svarstėme, kad stalas galėtų būti spinta, o gal komoda, o gal kabinetas. Ir kai neapsisprendėme dėl žanro, pavadinome kosmiškai – KamadoSpace. Globaliam prekės ženklui nieko nelieka, kaip tik užkariauti terasas visuose žemynuose: todėl gaminį pasišovėme sukurti surenkamą iš komponentų, supakuotų į transportavimui po visą pasaulį patogias dėžes. Tuo pačiu įsigudrinome nudžiuginti šeimas, suteikdami joms vieno vakaro užsiėmimą – surinkti KamadoSpace lyg konstruktorių (tai, kad tokiu būdu drastiškai sumažinome gamyklinio surinkimo darbo laiką ir atitinkamai gaminio savikainą ir kainą – grynas atsitiktinumas).

Pasižadėjome, kad tol, kol leis mūsų gamybiniai pajėgumai Utenoje (metalo fabrikas) ir Panevėžy (medžio masyvo gaminių fabrikas), tol svetur KamadoSpace gaminių negaminsime, idant gerintume Lietuvos eksporto ir darbo vietų rodiklius.

Konstruktorių grupei, kuriančiai KamadoSpace šeimos gaminius, vadovauja inžinierius Jonas Špečkauskas. Flagmano Island modelio dizainą sukūrė Mantas Palaima. Funkcionalumo bug’us, pastebimus tik prisiekusiam griliuotojui, išgaudo Tomas Petryla. R&D grupėj pluša KamadoSpace prekės ženklo vadovas Mindaugas Voldemaras, lietuviškų fabrikų, kur gaminama 95% visų komponentų, vadovai Vitalijus Čičiškinas ir Gediminas Balodas, taip pat CCPM ekspertas Augustinas Voldemaras.

KamadoSpace gaminius Lietuvoje ir kai kuriose kitose šalyse išskirtinėmis teisėmis platina KAMADO BONO.

DĖMESIO, VYKSTA DARBAI!

Pamatykite, kaip yra gaminamas KamadoSpace